Yanmaz Piramit Sünger

Yanmaz piramit sünger mineral bazlı yanmazlık katkısı emprenye edilmiş açık gözenekli ve yanmaya karşı dayanıklı akustik süngere özel makineler yardımıyla şekil verilerek oluşturulur. Esnektir ve kolay uygulanabilir sprey boya ile yüzeyi boyanabilir. Yanmaz Akustik Piramit Sünger I.Sınıf malzeme ile yanmazlık kalite sertifikalı ISO belgelidir.

Yanmaz Piramit Sünger Özellikleri

50cm x 50cm ve 100cm x 100cm ebatlarında mevcut. 4cm, 5cm ve 7cm kalınlıklarına sahip
Poliüretan ham maddesinden elde edilir.
Kendinden yapışkanlı üretilebilir.
Siyah renkte, yanıcı olanı ise antrasit renkte üretilir. Ortamı renklendirmek istenirseniz yüzeyine flok kaplama yapmaktayız.
Malzeme esnek olduğu için uygulaması kolaylıkla yapılır.
Fazla veya eksik kalan kısımlar için maket bıçağı ile kolaylıkla şekillendirilir.
Tek başına kullanıldığında üstün ses yalıtımı sağlamazlar kullanım amaçları da istenmeyen sesleri kesmek değil akustik düzenleme sağlamaktır. Akustik Piramit sünger fiyatları malzemenin yoğunluğu ve kalınlığına göre yükseliş gösterir. Ses emici ve akustik düzenleyici özelliktedirler.Kullanım alanları çok geniştir.

Yanmaz Akustik Piramit Sünger Kullanım Alanları

Stüdyo, Müzik odası, Kayıt Odası, Enstrüman odası gibi akustik mekanlarda kullanılırlar. Ortamdaki ses performansını arttırmak adına ses sorunlarından arınmak için bire bir üretilmiştir. Piramit sünger akustik süngerler arasında en çok tercih edilen modeldir. Yüksek yoğunluk ve kalınlık ses geçirme oranını düşürecektir.
Ağır Kurşun Bariyerli Akustik Piramit Sünger

Akustik ses yalıtımı ve ses izolasyonunda gerçekten etkilidir bir performans alınması isteniyorsa bunun için ağır kurşun bariyerli akustik sünger kullanmakta fayda vardır. Epdm ses yalıtım bariyeri ses geçirgenliği çok düşük bir özel ses yalıtım ve ses izolasyon malzemesidir. Bariyerli modellerinin kullanılma sebebi üstün ses izolasyonu ve akustik ortam sağlamaktır.

Sipariş verirken mutlaka ne için kullanmak istediğinizi belirtin ki doğru malzeme satın almış olun.

AKUSTİK SÜNGER - PİRAMİT SÜNGER - YANMAZ SÜNGER - SES YALITIM SÜNGERİ - AKUSTİK SES YALITIM MALZEMESİ
ses yalıtım malzemeleri fiyat listesi