Toplantı Odası Ses Yalıtımı

Toplantı odalarında konuşulanlar karar kılınanların dışarıya çıkmasını önlemek amacıyla toplantı salonlarına akustik ses yalıtımı uygulamaları ile ses yalıtımı sağlanmaktadır. Toplantılarınızda görüşmeleriniz rahatlıkla son buluyor ve odada konuşulanlar odadan dışarı çıkmıyor. Şirketlerin önem seviyesi yüksek toplantılarını, alacağı kararları hassas gizlilik çerçevesinde yapabilmeleri için özel ses yalıtımlı toplantı odaları hazırlıyoruz.

Akustik ses yalıtımı ve ses izolasyon uygulamalarında sizlere gerçek ve kalıcı çözümler sunuyoruz.
Gürültü en başta günümüzde insan sağlığını etkileyen önemli faktörlerden biridir. Bu faktör iş hayatını da yakından etkilemektedir. Ses izolasyonu uygulamalarımızla bu tür sıkıntılarınızda akustik yanmaz sünger ve diğer ürün gruplarımızla yanınızdayız. Akustik ses izolasyonu sadece ses yalıtımı yapmakla kalmaz özellikle akustik ve müzikli ortamlarda akustik ses düzenlemesi sesin çıkma dağılma ve yayılma kalitesi ile ilgili olumlu etki sağlamaktadır.Bu yüzden ses izolasyonu yaptırmanızda fayda vardır.

Toplantı Odası Ses Yalıtımı Uygulama Malzemeleri

Ses yalıtım malzeme ve ürün çözümleri olarak aklınıza sadece akustik süngerler gelmesin bunların dışında akustik kumaş paneller, zemin ses yalıtımında kauçuk mantar levha ve kauçuk mantar şilte, taş yünü akustik kauçuk tabanlı halılarda ses izolasyonu ve ses yalıtımı çözümlerinde ürünler dahilinde etkili çözümlerdir.
ses yalıtım malzemeleri fiyat listesi