Tekno Touch Sünger

Tekno TOUCH - Ses Yalıtımı & Akustik Düzenleme
İpeksi Bir Dokunuş

TeknoTOUCH ile gürültüyü engellemek artık çok renkli. Normal süngerlerden dökülme ve kopmaya karşı 10 kat daha dayanıklı. Akustik Sünger TeknoTOCUH ipeksi yüzeyi, farklı renk ve desenler ile sınırsız alternatiflerde ses yalıtımı sağlamaktadır.

Akustik süngerlere alternatif renkli olarak üretilen yüzeyi ipeksi ses yalıtım süngeri tekno touch olarak da bilinmektedir. Yüzeyi değişik formlarda ve düz olarak üretilebilen ipeksi akustik süngerler ses emici ve akustik düzenleme sağlayan yalıtım süngeridir. İpeksi akustik ses emici yalıtım süngeri sesi emerek ses kalabalığını ortadan kaldırır.

Tekno Touch Süngerler

Basotect firend ve fireflex süngerler kullanılarak üretilebilir. Special piramit labirent veya yumurta yüzeyli olarak kullanılabilir. 20 mm kalınlıktan 100 mm kalınlığa kadar zengin boyut ve plaka ölçülerinde akustik çözümler sunmaktadır.

Ses Yutumu Değerleri

Random Absorption ASTM C423

TEKNO AKUSTİK SES YALITIMI & AKUSTİK DÜZENLEME İÇ ve DIŞ TİC. LTD. ŞTİ.

BATERİ, PROVA KAYIT ODASI - STÜDYO - SİNEMA - TOPLANTI SALONU AKUSTİK SES YALITIM HİZMETLERİ.

İpeksi Akustik Ses Geçirmez Sünger Akustik süngerlere alternatif renkli olarak üretilen yüzeyi ipeksi ses yalıtım süngeri tekno taç olarak da bilinmektedir. Yüzeyi değişik formlarda ve düz olarak üretilebilen ipeksi akustik süngerler ses emici ve akustik düzenleme sağlayan yalıtım süngeridir. İpeksi akustik ses emici yalıtım süngeri sesi emerek ses kalabalığını ortadan kaldırır.

Akustik süngerlerin kullanım alanı tahmin edebileceğinizden çok daha geniştir. Bizim amacımız ses yalıtımı ve akustik düzenlemelerde kullanımını sağlamaktır. Yeni ipeksi akustik ses emici yalıtım süngerinin özellikleri diğer süngerlerden pek farklı değildir.Sadece yanma geciktirici ipeksi olması diğer süngerlerden ayırıcı özellikleridir.Kendinden yapışkanlı olanları da mevcuttur.Bordo,lacivert ,yeşil ve kırmızı renkleri renk kategorileri arasındadır.

KULLANIM ALANLARI: Genellikle stüdyo,Ses kayıt odası,Prova odası,Mix odası,Reji odası vb.

SÜNGER ÇEŞİTLERİ

Düz akustik sünger,akustik yumurta sünger,akustik labirent sünger, akustik spesiyal sünger

Boyutları 50*50 olup kalınlığı 30 mm dir.

Tekno Sünger

ses yalıtım malzemeleri fiyat listesi