Sünger Yapıştırıcısı

Sünger yapıştırıcısı sprey tabanca ile yada fırça ile sürülür. Tek yüzeye 3-6 bar hava basıncı ile (istenirse çift yüzeye) ince bir film olarak uygulanır. Uygulamadan sonra kısa bir süre solventin uçması beklenir. Bu süre uygulanan miktara,oda sıcaklığına ve hava akımına göre değişir.Yapıştırıcı uygulanan yüzeyler 3-5 dakika içinde birleştirilmelidir aksi takdirde istenilen sonuçları vermeyebilir. Yapışma akabinde düzeltme mümkün olmadığından birleşme hatasız olmalıdır.

Akustik Sünger ve Ses Yalıtımı - Ses İzolasyonu uygulamalarında en çok kullanılan yapıştırıcıyı herhangi bir ofisimizden temin edebilirsiniz. Sünger Yapıştırıcısı 3 Kg lık yapıştırıcı ile 15 ve 20 m2 arası, 15 Kg yapıştırıcı ile 90 - 100 m2 yer yapabilirsiniz.

SOLİD AKUSTİK SÜNGER YAPIŞTIRICISI KALICI VE ETKİLİ BİR YAPIŞTIRMA SAĞLADIĞINDAN DOLAYI EN ÇOK KULLANDIĞIMIZ VE TAVSİYE ETTİĞİMİZ SÜNGER YAPIŞTIRICISIDIR.

Uygulaması gayet basittir. Ruloya bastırılıp duvara, tavana veya herhangi bir malzemenin uygulanacağı alana sürülebilir.

3 Kg ve 15 Kg olmak üzere iki çeşit tenekede satılmaktadır.

En çok kullanılan ve bizim de en çok tavsiye ettiğimiz sünger yapıştırıcısıdır.

ses yalıtım malzemeleri fiyat listesi