Studio Ses Yalıtımı

stüdyo ses yalıtımı

Studio ses yalıtımı sayesinde, profesyonel bir müzik kariyeri elde edebileceğiniz hobi alanı açabilirsiniz. Gündüz veya gece, demolar için profesyonel ses kalitesi ve kendi evinizde müzik yapmak için tüm gizlilik ve kolaylık herhangi bir saatte kayıt özgürlüğü herhangi bir müzisyen rüyası olan bu odaları sizde yaptırmak istiyorsanız kaliteli ve güvenli firmadasınız. Aileniz, oda arkadaşları veya komşuları rahatsızlık endişesi duymadan en yüksek ses kalitesi üreten bir studio ses yalıtımı uygulaması yapmaktayız.

stüdyo ses yalıtımı

stüdyo ses yalıtımı

Studio Ses Yalıtımı Malzemeleri

Stüdyolarda ses izolasyonu sağlamak için ses geçişi nereden oluyorsa süngerpan ve epdm ses bariyeri kullanılmalı. Ses yalıtım malzemeleri ve ürün çözümleri olarak aklınıza sadece akustik süngerler gelmesin bunların dışında akustik kumaş paneller, zemin ses yalıtımında kauçuk mantar levha ve kauçuk mantar şilte, akustik kauçuk tabanlı halılarda ses izolasyonu ve ses yalıtımı çözümlerinde ürünler dahilinde etkili çözümlerdir.

Akustik Süngerlerin özellikleri birden fazladır en önemlisi yanmaz koku yapmaz ve küflenmez özelliktedirler. Bunun dışında ses düzenleme ve ses emici özelliğe sahiptirler. Akustik sünger çeşitleri Akustik Piramit Sünger – Akustik Yumurta Sünger – Akustik Labirent Sünger – Akustik Special Sünger – Basotect Melamin Yapılı süngerler – Bondex süngerler – Basstrap köşe bass tuzağı süngerleri ve son olarak Akustik kare flexi süngerlerdir.

stüdyo ses yalıtımı

stüdyo ses yalıtımı

Studio Ses Yalıtımı Nasıl Yapılır ?

Evinizde stüdyo odası kurmak istiyorsanız yüzer oda yapımı ile sessiz oda içinde oda yöntemi uygulayabilirsiniz. Bunun için odanın tüm kısımlarına iskelet yapılarak bu iskeletler ses geçirmez yalıtım malzemeleri ile kaplanır. Onun haricinde özel olarak sadece stüdyo odası tasarlanmak istenirse gerekli ses geçiş bölgelerine uygun ses yalıtım süngeri, epdm ses bari gibi izolasyon ürünleri uygulanır ve son kısımda akustik tasarım için gerekli kaplama malzemeleri ile işlem sonlandırılır.

stüdio ses yalıtımı

stüdyo ses yalıtımı

stüdyo ses yalıtımı