Ses Yalıtımı

ses yalıtımı

Ses Yalıtımı

Ses yalıtım mekan içi ses geçişlerinin engellenmesi için yapılan uygulamalardır. Sesin kaynağına yapılan ses yalıtımı çalışması ile sessiz bir ortam elde edebilmek için Tekno foam ses yalıtım firması ile iletişime geçebilirsiniz. Ürün temini sağlayıp ses şikayetinize uygun çözüm sağlayacak projelerle uygulamalarınızı yaptırabilirsiniz.

Duvar Ses Yalıtımı

Duvar Ses Yalıtım

Ortak komşu duvar ses yalıtım malzemeleri ve uygulamaları ile yan daireden gelen seslere son veriniz.

Tavan Ses Yalıtımı

Tavan Ses Yalıtım

Katlar arası ses yalıtım uygulamaları üst kata giden seslerin engellenmesi için yapılan uygulamalardır.

Zemin Ses Yalıtımı

Zemin Ses Yalıtım

Parke ve şap altı zemin ses yalıtımı uygulamaları sayesinde alt kata giden titreşim ve gürültülü sesleri engelleyebiliriz

Akustik Ses Yalıtımı

Yapmış olduğumuz uygulamalar sadece gürültüyü önlemek için değildir. Sizlerin ve başkalarının göz zevkine hitap edecek akustik ses yalıtımı malzemeleri ile duvar, tavan, zemin ve ortam içinde montaj yaparak akustik sağlanabilir. Stüdyo, müzik odası gibi müzikal ortamlarla beraber sinema odası, alışveriş merkezi vb. sosyal mekanlar ve hatta ofis, çağrı merkezi, konferans salonu gibi kurumsal mekanlarda da akustik ses yalıtım uygulaması yapılması mümkündür.

Ev Sinema Odası Ses Yalıtımı Fiyatları
Ev Sinema Odası Ses Yalıtım
Akustik Stüdyo Ses Yalıtımı
Akustik Stüdyo Ses Yalıtım
Ofis Akustik Ses Yalıtımı
Akustik Açık ve Kapalı Ofis Ses Yalıtım

Ses yalıtımı malzemesi çeşitlerimizin fazla olmasının nedeni ses frekansına ve istenilen görselliğe uygun malzemeyi kullanmak içindir. Gürültü izolasyonu için süngerpan, epdm ses bariyeri, bariyerli rebonded bondex süngepan, bariyerli yanmaz akustik sünger ve bariyerli melamin sünger kullanarak yüksek oranda ses kesimi sağlanır. En verimli sonuç yapılan Ses Yalıtımı uygulamada hava boşluğu bırakarak yaşanır. 

Süngerpan
epdm ağır ses bariyeri fiyatları
Epdm Ses Bariyeri
Bariyerli Spesiyal Akustik Sünger Fiyatları
Bariyerli Akustik Sünger
Bariyerli Süngerpan Fiyatları
Bariyerli Bondex Sünger

Zeminde oluşan darbe ve titreşimli sesler için mantarlı kauçuk levha, kauçuk şilte kauçuk tabanlı akustik halı ve karo halı kullanılır. Akustik ses yalıtım için akustik sünger (piramit, labirent, special, yumurta, rulo düz, basotect melamin sünger, vicoustic flexi sünger, bass küpü, basstrap, zigzag sünger, kesik piramit sünger ), akustik panel kaplama malzemeleri (kumaş kaplı paneller, masa seperatörü, paravan, baffle, asma tavan paneli, yüzer tavan panelleri, ledli acrux panel) ses yalıtımlı cam, akustik kabin, ses geçirmez ses yalıtım kapı tercih edilir.