Piramit Sünger

Tek başına kullanıldığında üstün ses yalıtımı sağlamazlar kullanım amaçları da istenmeyen sesleri kesmek değil akustik düzenleme sağlamaktır. Akustik Piramit sünger fiyatları malzemenin yoğunluğu ve kalınlığına göre yükseliş gösterir. Ses emici ve akustik düzenleyici özelliktedirler. Kullanım alanları çok geniştir.

Poliüretan köpükten imal edilmiş olup yanmazlık sertifikasına sahip ses yalıtım malzemesidir. Bir çok kullanım alanına sahip olup yüzeyi piramit şeklindedir. Yanmaz akustik piramit sünger olarak da bilinir. Piramit sünger fiyatı uygundur. Piramit sünger akustik düzenleme işlerinde kullanılan uygun fiyatı ve güzel görünüşü ile sektörün vazgeçilemez bir ürünüdür.

Piramit Sünger Teknik Özellikleri

50cm x 50cm ve 100cm x 100cm ebatlarında mevcut. 4cm, 5cm ve 7cm kalınlıklarına sahip
Poliüretan ham maddesinden elde edilir.
Kendinden yapışkanlı üretilebilir.
Siyah renkte, yanıcı olanı ise antrasit renkte üretilir. Ortamı renklendirmek isterseniz yüzeyine flok kaplama yapmaktayız.
Malzeme esnek olduğu için uygulaması kolaylıkla yapılır.
Fazla veya eksik kalan kısımlar için maket bıçağı ile kolaylıkla şekillendirilir.
Piramit sünger ismini şeklinden alır ve yanmaz özelliği ile birlikte yanmaz akustik piramit sünger ismine de sahiptir. Yanmaz akustik piramit sünger sağlık açısından uygundur ve kokusuzdur. Piramit formlu süngerler gözenekleri açık ve ses yutma özelliği olan ses yalıtım malzemeleridir. Epdm bariyer ile kullanımı yüksek performans sağlar.
ses yalıtım malzemeleri fiyat listesi