Masa Seperatörü

Masa seperatörü temel anlamda masalar arası bölücü özelliğe sahiptir. Bunun yanı sıra görüntü ve ses yalımına da yardımcı olmaktadır. Özellikle içinde bulundurduğu ses yalıtım sistemi ile birlikte iki masa arasında ses geçişini ve ses karışmasını engellemektedir.

Karşılıklı veya yan yana gelen masalar arasına içinden kabloların geçtiği ve priz uygulamaları konulan çift ve tek yüzey kullanım alternatifli, üzerine ofis donanımlarını koyabileceğiniz destek aparatlı komple bir sistemdir.

Masa Seperatörü Teknik Bilgileri

Kalınlık : 2 ve 4 cm
Boyut : İstenilen ebatlarda üretilebilir.
Ana Malzeme : 9 Kg/m3 yoğunluğunda kumaş kaplı cam yünü levha
Renk : Kumaş kartelasındaki renk seçeneklerinde yapılabilir.
Kenar Detayı : Özel üretim, dekoratif alüminyum profil ile çerçevelendirilmiş.
Özellikle çağrı merkezlerinde çok sık kullanılan bir sistem olan masa seperatörleri telefonda iletişimde ortamdaki sesin karşı tarafa gitmesini engellemektedir. Bu sayede iletişim daha gürültüsüz, buğultulu ses olmadan net bir şekilde sağlanmaktadır. Dar alanlar için ideal bir çözümler bütünü oluşturan masa arası seperatör sistemleri, kısıtlı mekanlarda verimli çalışmanın anahtarlarından birini sunar. Ufak mekanların sıkıcılığından arındıran bu sistem sayesinde ferah çalışma alanları hayat bulur. Hem karşılıklı hem de yan yana duran masalara uygulanabilen seperasyon sisteminde kablolar, telefon bağlantı aparatları ve prizler başarıyla gizlenerek görüntü kirliliği engellenir.
Masa seperatörleri ofislerde yoğun ses kargaşasından kurtulmak için kullanılan, son derece konforlu ve kapsamlı çözüm sağlayan üründür. Çoklu ofis yerleşimlerinde ve çağrı merkezlerinde son derece başarılı sonuçlar veren modüler seperatörler, farklılaşan ofis ihtiyaçlarına yönelik hazırlanan en kapsamlı yerleşim ve dekorasyon çözümlerinden birini oluşturur.
ses yalıtım malzemeleri fiyat listesi