Konferans Salonu Ses Yalıtımı

Konferans salonu kötü ses kalitesi ve ses yalıtımlı değilse, hassas bilgilerin risk alarak ve azalmış verimlilik para kaybetme. Uygun bir akustik olmadan, iletişimsizlik ve çalışanların hayal kırıklığı problemler haline gelmektedir.

Tekno Foam ses yalıtımı her türlü ofis, konferans ya da toplantı odası hafif asma bölümleri nadiren tavan pervaz alınır tavan, ve ses boşluğu ile kolayca aktarabilirsiniz temel sorun alanıdır, aşikar o üst bölümü. Ancak, hafif bölme duvar sorunları da olabilir. Konferans salonu, pek çok amaca hizmet etmelidir: verimli toplantılar, özel tartışmalar.

Konferans salonu kötü ses kalitesi ve ses yalıtımlı değilse, hassas bilgilerin risk alarak ve azalmış verimlilik para kaybetme. Uygun bir akustik olmadan, iletişimsizlik ve çalışanların hayal kırıklığı problemler haline gelmektedir. Birçok şirket bu sorunları çözmek için konferans salonu ses yalıtımı ürünleri kullanın. Ancak onların gelişmiş uzay sonrasına kadar, pek çok konferans salonu ses yalıtımı eklenen faydaları fark yoktur.

Uygun bir ses akustiği olmadığında yüksek ses ve basınç insanların hayatına olumsuz etki etmektedir. Bu sebeple insanlar sesli ortamlardan uzak kalabilmek için iş ortamından bile uzak kalabilirler.

Konferans Salonu Ses Yalıtım Malzemeleri

Ses Yalıtım malzeme ve ürün çözümleri olarak akustik sünger, ses kesici yalıtım süngeri bariyerli akustik sünger, kumaş kaplı akustik panel, yüzer tavan paneli, heraklite ahşap yünü, ahşap panel, kauçuk tabanlı akustik rulo ve karo halı, parke var ise mantar ve kauçuk esaslı levha, basotect melamin sünger ve daha birçok ürün yelpazesiyle sizlere hizmet vermekteyiz.
ses yalıtım malzemeleri fiyat listesi