Kompresör Odası Ses Yalıtımı

Kompresör odanızdan gelen sesler işlerinizde veya günlük yaşantınızda sizi rahatsız ediyorsa sizde bize ulaşıp en iyi ses izolasyonu ve ses yalıtımı çözümlerinden faydalanın.

Kompresör odası ses yalıtım malzemeleri

Kompresörler için özel kabin yapılarak kompresörden çıkan ses engellenebilir. Peki bu kabin içinde hangi malzeme kullanılır ? Ses kesici süngerpan, epdm ses yalıtım bariyeri, yanmaz akustik ses yalıtım süngerleri, bariyerli yanmaz akustik sünger en çok tercih edilen ve size etkili sonuç sağlayan ürünlerdir.

Kompresör Odası Ses Yalıtımı Nasıl Yapılır ?

Kompresör bir oda içindeyse ve kabin yaptırmak istemiyorsanız ses nereden geliyorsa o kısma izolasyon malzemeleri kaplanır ve istenen sonuç elde edilir. Duvar ve tavandan giden seslerde en yoğun ve kalın süngerpan + 5cm hava boşluğu ( bunu çellik profil ile sağlayabilirsiniz ) + profil üzerine ses yalıtım bandı + çift tarafı alçıpanla kaplı epdm ses bariyeri kaplanır ve işlem tamamlanır. Yapıştırma işlemi için sıvı solid bazlı yapıştırıcıyı rulo fırça ile uygulayabilirsiniz. Tekno Foam İzolasyon San ve Tic. A.Ş. olarak kompresör kabini ve ses izolasyon uygulaması yapmaktayız.
ses yalıtım malzemeleri fiyat listesi