Kare Flexi Sünger

Vicoustic flexi kare a50 sünger akustik ortamlarda kullanılan ses yalıtım süngeridir. Ortamdaki echo ve yankıya karşı alınan önlemlerden birisidir. Malzeme, ses emilim yüzeyi ve oyuk kalınlığı bilimsel bir kombinasyonu panelin soğurma performansı 1 yansımaların tedavisinde çok verimli olduğu anlamına gelir. Genellikle kayıt odası, yayın stüdyoları, youtuber odası,akustik kabin, müzik odası gibi mekanlarda panel olarak cazip bir fiyata, piyasadaki en iyi akustik çözümlerden birini sunar.

Kare Flexi Sünger Teknik Detayları

50cm x 50cm ebatlarındadır. 4 ve 5 cm kalınlıklarında üretilir. Renk : Antrasit ( İstenirse yüzeyine belirli renklerde flok kaplama yapılabilir.) Yanmazlık yok herhangi bir alevle temasında ateş alır. 26 DNS yoğunluğunda üretmekteyiz.

Kare Flexi Sünger Fiyatları

Süngerlerin fiyatlarına özelliklerine ve metraja göre uygun olarak belirlenir. Fiyatlar hakkında kesin bilgiyi iletişim adreslerimizi kullanarak almanızı rica ederiz.

Nasıl Uygulanır ? Uygulamaları gayet kolay olan akustik süngerler için 2 yöntem vardır. İşi iyice kolaylaştırıp temiz iş yapmak isterseniz kendinden yapışkanlı akustik flexi sünger temin edebilirsiniz. Bu süngerlerin uygulamasını yapmak için yapmanız gereken arka yüzeyinde bulunan yapışkanın kağıdını çıkarıp sesin yankı bulduğu noktaya uygulamak. Bunun dışında akustik sünger yapıştırıcısı kullanabilirsiniz. Rulo fırça ile sıvı solid yapıştırıcı süngerin uygulanacağı alana sürülür ardından sünger yapıştırılır. Yapıştırıcıyı sürerken sünger ebadı dışına çıkmamaya özen gösteriniz. Aksi takdirde görüntü oluşmaması için yapıştırıcıyı bir tiner ile silmeniz gerekir.

ses yalıtım malzemeleri fiyat listesi