Hakkımızda | Akustik Mimarlık Ses Yalıtımı ve İzolasyonu Malzemeleri

Hakkımızda

AKUSTİK MİMARLIK SES YALITIMI VE İZOLASYON MALZEMELERİ ÜRETİCİ FİRMASI

İnsanların ihtiyaçlarına yönelik hizmet ve yapılar sunan, yaşam kalitelerini arttıran ve kendini sürekli geliştiren Akustik Mimarlık girişimci, yenilikçi ve sorumluluk taşıyan vizyoner ruhuyla 2004 yılında kurulmuştur.

Akustik Mimarlık, geçen yıllar içerisinde yurt içinde ve yurt dışında ses yalıtımı ve izolasyonu, hacim akustiği, inşaat akustiği, akustik mimari tasarım, akustik ses yalıtımı, yankı yalıtımı, zemin titreşim önleyici izolasyon uygulamalarında birçok farklı projeye imza atmıştır.

Kısa sürede gerçekleşen bu hızlı büyüme, zamanla istikrara dönüşmüş ve Akustik Mimarlık, ses yalıtımının saygın ve güvenilir kuruluşları arasındaki yerini almıştır.

Akustik Mimarlık, insan odaklı sorumluluk duygusu, risk alabilen girişimci ve dinamik yapısıyla en büyük yatırımlarını Türkiye'ye yapmış, gösterdiği üstün başarılarla dünyanın dört bir tarafından gelen dev kuruluşların arasından sıyrılarak üst sıralara yerleşmeyi başarmıştır.

Akustik Mimarlık, kurumsal yapılanmasını uzman iş gücüyle daha da sağlamlaştırarak, modern yönetim anlayışının sunduğu imkanlardan faydalanarak, ülke ekonomisine de katkıda bulunarak büyümeyi hedeflemektedir.

Akustik Mimarlık, uluslararası arenada kanıtlanmış ses yalıtımı deneyimi, uzman kadrosu ve takım çalışmasıyla gerçekleştirdiği proje yönetimi, kaliteli malzemeyi dünyanın her yerine, zamanında ve uygun maliyetle satma hedefi ve teklif hazırlanmasından malzeme tedarikine kadar her türlü faaliyette kullandığı teknolojik olanaklarıyla yüksek hedeflerine doğru emin adımlarla ilerlemektedir.