Evlerde Mini Sinema Odası

sinema ses yalıtım

Evlerde Mini Sinema Odası Ses Yalıtımı

Sizde evinizde sinema konforu yaşamak ister misiniz ?

 Size özel ses yalıtım akustik ses düzenleme ve ses izolasyonu çözümleri sunmaktayız. Evinizde ses yalıtımlı bir sinema odası yapmak istiyorsanız doğru yerdesiniz. Akustik sünger, kumaş kaplı duvar ve tavan kaplama paneli, zemin kauçuk katkılı malzemelerimizle hizmet vermekteyiz. Akustik kaplama malzeme çeşitlerimiz ve fiyatlarımıza göz atabilirsiniz. Evlerde mini sinema odası Ses düzenleme ve ses yalıtımı yapmak gerçekten önemlidir bu rahata ulaşmak bir telefon kadar uzağınızdayız. Detaylı bilgi için ürünlerimizi inceleyebilir veya teknik ofisimizle görüşebilirsiniz.

Sinema Odası Ses Yalıtımı

Mini Sinema Odası Ses Yalıtımı

Evde Mini Sinema Odası Ses İzolasyonunun Önemi

Gürültü en başta günümüzde insan sağlığını etkileyen önemli faktörlerden biridir. Evlerde mini sinema odası Ses izolasyonu uygulamalarımızla bu tür sıkıntılarınızda akustik yanmaz sünger ve diğer ürün gruplarımızla yanınızdayız. Evinizde yaptırmış olduğunuz evlerde mini sinema ses yalıtımı sayesinde komşularınızı rahatsız etmeden ve onlardan gelebilecek seslerle kendinizi rahatsız hissetmeden dilediğiniz saatte filminizi izleyebilirsiniz.

Ev Sinema Odası Ses Yalıtımı Fiyatları

Evlerde Mini Sinema Odası

Evde Mini Sinema Odası Ses Yalıtım Malzemeleri

Akustik Ses Yalıtım Süngeri | Ses Kesici İzolasyon Süngeri | Epdm Ses Yalıtım Bariyeri | Darbe Titreşim Sönümleyici Levha Şilte Halı | Akustik Kumaş Kaplı Duvar Tavan Kaplama Paneli | Akustik Ahşap Panel ve daha birçok seçenek sizin evinizde huzurlu bir evlerde mini sinema odası keyfi yaşamanız için stoklarımızda bulunmaktadır. Sadece ses yalıtımı değil gerekli tüm aletleri sinema odası projeksiyonu, ses sistemi, sinema koltukları vs. en kaliteli ürünleri sizin zevkinize özel dizayn etmekteyiz.

Evde Sinema Salonu Ses Yalıtımı

Evde Sinema Salonu Akustik Ses Yalıtımı

Evde Sinema Salonu