Elastomerik Yalıtım Levhaları

Elastomerik yalıtım levhaları kauçuk köpüğü özellikle klima kanallarının ısı ve ses yalıtımı için tasarlanmış O Sınıfı bir yalıtımdır.  İç mekan uygulamaları için geliştirilmiş bir yangın derecesi sunar, ısı kayıplarını azaltır ve su buharı geçişini önler.

Profesyonel bir kaplamaya sahip temiz, toz ve elyaf içermeyen kanal yalıtımı. Son derece esnek olan Class O Elastomerik Kanal sacı, konturlara tam olarak uyan hem dikdörtgen hem de dairesel kanal sistemine monte edilebilir. ODP’si 0 olan, toz ve elyaf içermeyen, formaldehit içermeyen bir ürün olan Class O , ofisler, okullar ve hastanelerdeki kanallarda kullanıma uygundur.

elastomerik kauçuk levha sünger şilte fiyatları ode pa flex yalıtım

ELASTOMERİK KAUÇUK KÖPÜĞÜ YALITIM LEVHALARI

Isı yalıtım levhaları, hem çeşitli kalınlıklarda hem de dikdörtgen kesitli havalandırma kanallarının flanşları arasındaki mesafelere göre 100 ve 120 cm genişliğinde 7 farklı kalınlık aralığında üretilmektedir.

kendinden yapışkanlı elastomerik kauçuk yalıtım köpüğü

KENDİNDEN YAPIŞKANLI ELASTOMERİK KAUÇUK KÖPÜĞÜ

Yüksek mukavemetli takviyeli kendinden yapışkanlı özelliği sayesinde işçilik ve zamandan tasarruf sağlar. Yapışkan özelliği sayesinde sızdırmazlığa katkıda bulunur ve işçilik hatalarını azaltır.

alüminyum folyolu elastomerik kauçuk yalıtım köpüğü

ALÜMİNYUM FOLYO KAPLI ELASTOMERİK KAUÇUK KÖPÜĞÜ YALITIM LEVHALARI

Yüksek kalitede alüminyum ve polyester laminasyonlu yüzeyi UV ışınları ve dış etkenlere karşı mukavemet sağlar. 100 cm ve 120 cm levha genişliğinde, 7 farklı kalınlık aralığında üretilmektedir.

alüminyum folyolu kendinden yapışkanlı elastomerik kauçuk yalıtım köpüğü

ALÜMİNYUM FOLYOLU VE KENDİNDEN YAPIŞKANLI ELASTOMERİK KAUÇUK KÖPÜĞÜ

Mukavemetli kendinden yapışkanlı özelliği sayesinde işçilik ve zamandan tasarruf sağlar. Yüksek kalitede alüminyum ve polyester laminasyonlu yüzeyi sayesinde mukavemet sağlar.

ses yalıtım malzemeleri fiyat listesi