Bass Küpü

Bass Küpünün süngerimsi yapısı sayesinde köşelere kaçan ses dalgaları içinde hapsolarak yansıma yapmasını engellemektedir. Genellikle bass trap ile birlikte kullanılır. Stüdyo, bateri odası, piyano odası gibi müzikal ortamlarda oluşabilecek ses problemlerini engeller. Bass küpü akustik düzenleme bulunmayan odalarda sıklıkla duyulan “Boomy” sound’u, oda içinde rezonansa giren ses dalgalarının yol açtığı karmaşayı azaltmanızı kolaylaştırır.

Bass Küpü Özellikleri

20cm x 20 cm - 30cm x 30cm ve 40cm x 40cm ebatlarında üretmekteyiz. Ham madde: Poliüretan Renk : Antrasit ( Flok ve sentetik boya ile kaplanarak renk değişebilir.) Yoğunluk : 26 DNS

Bass Küpü Fiyatları

Bass küperi ebatlarına göre fiyatlandırılır. Kesin bilgiye ulaşabilmek için arayabilir veya mail atabilirsiniz. Bulundğu ortamdaki ses akış ve düzenini sağladığı gibi küflenmeyen ve koku yapmayan bir yapıya sahip olan bass küpleri kayıt ve yayın stüdyoları, post-prodüksiyon stüdyoları, dinleme odaları, konferans ve telekonferans odaları, oditoryumlar, performans alanları gibi birçok kullanım alanına sahiptir.
ses yalıtım malzemeleri fiyat listesi