Bariyerli Bondex Sünger

Bariyerli bondex sünger dar alanlarda alınabilecek en iyi ses kesim seviyesine ulaşabilmek için üretmekte olduğumuz ses yalıtım malzemesidir. Üstelik sadece üretmiyor, uyguluyor, perakende ve toptan olmak üzere satışını yapıyoruz. Geri dönüşümlü süngerpan epdm ses kesici bariyer ile lamine edilir ve ortaya bu izolasyon süngeri çıkar.

Bariyerli Bondex Sünger Teknik Özellikleri

22,5 mm, 32,5mm, 42,5mm ve 52,5mm kalınlığında üretmekteyiz.
100cm x 100cm lik plakalar halinde bulunur.
Duvar,tavan ve zeminde kullanılır.
Yanmazlık yok.
Yoğun seslerin yani gürültünün olduğu ortamlarda yüksek yoğunluklu ve kalınlığı fazla sünger kullanımını öneriyoruz. Ses izolasyonu uygulamalarını yaptırırken malzeme kalitesine dikkat ediniz. Paranızı boşa harcamayınız. Çünkü bu uygulamalar bir çok kez yapılamayacağı gibi doğru çözüm ve keşif ile yapılamayan ses izolasyon uygulaması hatalı sonuçlar doğurur.

Bariyerli Bondex Sünger Kullanım Alanları

Bariyerli Bondex süngerlerin kullanım alanları çok geniştir. Ses izolasyonu, Akustik İzolasyon ve Ses Yalıtımı yapılmak istenen hemen hemen tüm mekanlarda kullanılmaktadır. Jeneratör Odası, Makine Dairesi, Asansör Dairesi, Kazan Dairesi, Enstrüman Çalgı Odası, Hidrofor Odası, Kompresör Odası vb alanlar bariyerli süngerpanın yoğun olarak kullanıldığı ortamlardır.

Bariyerli Bondex Süngerpan Nasıl Uygulanmalı?

Akustik sünger yapıştırıcıları solid sıvı bazlı güçlü yapıştırıcılardır. Rulo fırça kullanılarak yapıştırıcı süngerin uygulanacağı alana yeteri kadar sürülür ve süngerpan yapıştırılır. Eğer tavanda uyguluyorsanız veya farklı bir malzemeyle yapıştırmayı düşünüyorsanız düşme tehlikesini önlemek için mantolama dübeli kullanabilirsiniz.Malzeme açıkta bırakılmaması gerektiği için yüzeyi akustik malzeme veya osb alçıpan gibi bir malzemeyle yüzeyi kapatılır.
ses yalıtım malzemeleri fiyat listesi