Akustik Panel

Akustik panel kumaş kaplı ve ahşap olmak üzere iki farklı özelliğe sahiptir. Malzeme çeşitleri; kumaş kaplı panel, akustik paravan, masa seperatörü, baffle, yüzer tavan paneli, akustik kanopi panel, ahşap delikli ve derzli panel, heraklite ahşap yünü levha ve paneller akustik mekanlarda kullanılabilir özelliktedir.

Akustik Kumaş Kaplı Panel Fiyatları

Kumaş Kaplı Panel

Yankı oluşumu görülen duvar ve tavan kısımlarında kullanılan içi cam yünü ve dış görünür yüzeyi ses yalıtımlı kumaş ile kaplanan panellerdir. 20 ve 40 mm kalınlığında olan bu panellerle birçok tasarım sağlanabilir. 60cm x 60cm ve 60cm ×120 cm standart ebatlarıdır. Yüksek metrajlarda özel ölçü yapılabilir. Yüzeyinde bulunan renkli akustik kumaş sayesinde yankı yutumu ve akustik yalıtım sağlar.

akustik ahşap panel fiyatları

Akustik Ahşap Panel

Akustik ahşap paneller yansıtıcı ve yutucu olmak üzere farklı modellere sahiptir. Yüzeylerinin delikli ve derzli olması hem görünüm hemde kullanım amacı açısından önemlidir. Arkasında kullanılan soundtex keçe kumaş sayesinde akustik ses yalıtımı sağlanır. 60cm x 60cm ve 60cm x 120cm standart ebatlarıdır. Özel ölçülerde de üretildiği için firmamızla görüşerek istediğiniz ölçülerde temin edebilirsiniz.

akustik paravan fiyatları

Akustik Paravan

Akustik paravan açık alanların bölümlendirilmesi ve ortam içindeki uğultunun minimum seviyeye indirilebilmesi için kullanılan ses yalıtım panelidir. Ayaklı olduğu için istenilen yerde konumlandırılabilir. 4cm kalınlığa sahip istenilen ebatlarda üretilebilir.

akustik masa seperatörü fiyatları

Masa Seperatörü

Masa seperatörü seperasyon paneli masalar üzerinde kullanılarak alan darlığından yaşanan kötü görüntüyü engeller ve konuşma seslerinden meydana gelen ses kalabalığını engeller. 2 ve 4 cm kalınlıklarında istenilen ölçülerde üretim mevcuttur.

akustik baffle fiyatları

Akustik Baffle

Akustik baffle tavanda askı aparatları ile uygulanan dik bir şekilde durarak mekanın dizaynını oluşturan dikkat çekici panellerdir. Farklı birçok renkte üretilebilir olmaları her mekana özel dekorun elde edilmesini kolaylaştırır. Akustik ses yalıtımı sağlayabilmesi içindeki cam yünü ve dışında kullanılan ses emici kumaş sayesindedir.

akustik yüzer tavan paneli fiyatları

Akustik Yüzer Tavan Paneli

Akustik yüzer tavan paneli, kumaş kaplı panellerin tavanda asılı olarak kullanılan modelidir. İstenilen modelde üretilebilir. Yüzeyinde kullanılan akustik kumaşı farklı renklerde tercih ederseniz daha dekoratif ortam elde edebilirsiniz. Akustik kumaş renkleri sayfamızdan istediğiniz renk kodunu bildirmeniz yeterli.

HERAKLİTE AHŞAP YÜNÜ | AKUSTİK AHŞAP PAN

Heraklite levha duvar paneli kat aralarında da ses ve ısı yalıtımına getirilen uygun çözümlerden birisidir.Yanmaya karşı dayanıklı, rutubete ve neme karşın özel imal edilmiştir. Ortamdaki seslere karşın ses yalıtımı sağlama özelliği vardır.
Akustik Ahşap Pan Fiyatları
Heraklite Akustik Ahşap Panel
ses yalıtım malzemeleri fiyat listesi