Akustik Panel Kaplama

KUMAŞ KAPLI AKUSTİK PANELLER

Akustik panel kaplama; duvar ve tavanda kullanılarak ortam akustiğini arttıran panellerdir. 20 ve 40 mm kalınlığında olan bu panellerle birçok tasarım sağlanabilir. 60cm x 60cm ve 60cm ×120 cm standart ebatlarıdır. Yüksek metrajlarda özel ölçü yapılabilir. Yüzeyinde bulunan renkli akustik kumaş sayesinde yankı yutumu ve akustik yalıtım sağlar.

KUMAŞ KAPLI DUVAR VE TAVAN PANELİ

Duvar ve tavanda kullanılarak ortam akustiğini arttıran panellerdir. 20 ve 40 mm kalınlığında olan bu panellerle birçok tasarım sağlanabilir. 60cm x 60cm ve 60cm ×120 cm standart ebatlarıdır. Yüksek metrajlarda özel ölçü yapılabilir. Yüzeyinde bulunan renkli akustik kumaş sayesinde yankı yutumu ve akustik yalıtım sağlar.

akustik kumaş kaplı panel

3 BOYUTLU DUVAR VE TAVAN PANELİ

3D Akustik panel kaplama ,birçok modele sahip bu akustik malzeme sayesinde mekanınız artık daha şık görünecek. Farklı renk seçenekleriyle kendi isteğinize uygun akustik panelleri üretim uygulama ve satışı yapıyoruz. 3D akustik panel duvarda kullanılıp ortam akustiğini arttırır. Yüzeyinde bulunan renkli akustik kumaş sayesinde yankı yutumu sağlar.

3d boyutlu duvar tavan paneli fiyatları

AKUSTİK SARKIT BAFFLE

İçinde cam yünü kullanılıp dışı akustik kumaş kaplama yapılarak elde edilir. akustik panel kaplama tavanda asılı bir biçimde kullanılır. Uygulaması için özel askı aparatları gerekmektedir. Birçok renk seçeneğine sahip olan bu ürünü yankının bulunduğu her ortamda kullanabilirsiniz.

akustik baffle tavan kumaş panelleri

AKUSTİK YÜZER TAVAN PANELİ

Yüzer tavan panelleri hacim akustiği, akustik panel kaplama Zevkinize uygun birçok akustik tavan paneli üretimimiz mevcuttur. Firmamız malzeme kalitesine son derece önem verdiği için uygulamasını ve satışını yaptığımız bu akustik ürünlerde kendimize sonsuz güven kazandırmaktayız.

akustik yüzer tavan paneli kumaş kaplama fiyatları

ARA BÖLÜCÜ AKUSTİK PARAVAN

Ayaklı profili sayesinde ortam içerisinde kolaylıkla kullanılan bu akustik panel modeli daha çok ofis ve çağrı merkezlerinde kullanılsa da mekanın bölünmesi istenen her ortamda kullanılabilir. Akustik panel kaplama görünür yüzeyinde bulunan dekoratif renkli akustik kumaşla her ortama uyum sağlar.

Akustik panel ses yalıtım paravanı

MASA BÖLÜCÜ AKUSTİK SEPERATÖR

Masaları bölmek ve konuşma sesini en yakın bölgeden yutup yankı oluşumunu engellemek için kullanılan en iyi akustik panel kaplama modeli masa seperasyon panelleridir. Görünür yüzeyinde bulunan akustik kumaş darbeye dayanıklı olduğu için uzun ömürlü kullanım sağlar. 

Akustik panel masa seperatörü

AKUSTİK HERAKLİT AHŞAP PANEL

Ahşap heraklit Panel, ahşap rende talaşı (yünü) ile çimentonun özel metotlarla levha haline getirilmesiyle oluşan ses izolasyon malzemesidir. Akustik panel kaplama ahşap Pan levhalar ara duvar, tavan, zemin ve çatı konstrüksiyonlarında kolaylıkla kullanılır.

Ahşap Pan levhalar sese karşı olan izolasyon yeteneği çok yüksektir. Okul, hastane, sinema, müzik salonları, TV stüdyoları endüstri binaları, modern çiftlik, plaj ve turistik tesislerin ara duvarları, tavan ve zeminlerinde kullanılarak her türlü sesin başka kısımlarda duyulmasını, rezonansını önler. Soğuk hava depoları inşaatlarında emniyetle kullanılır.

 

KARE AKUSTİK HERAKLİTE AHŞAP 

Akustik Ahşap panel sese karşı olan izolasyon yeteneği yüksektir. Çok narin bir malzeme olmadığından uygulama esnasında ses ve yankı kontrolü için de ideal bir malzemedir. Akustik panel kaplama buhardan ve nemden etkilenmeyen bir özelliğe sahiptirler.

akustik ahşap panel kare

DİKDÖRTGEN AKUSTİK HERAKLİTE AHŞAP

Ses yalıtım uygulamalarda ses izolasyonu çalışmalarında duvar ve tavanda kullanılan dekoratif özellikte malzemedir. Toplantı salonu, çağrı merkezi, konferans salonu gibi akustik mekanlarda hatta mekanik ortamlarda da tercih edilir. 

dikdörtgen ahşap akustik heraklite paneli

PARALEL AKUSTİK HERAKLİTE AHŞAP 

Akustik paralel ahşap pan, olarak adlandırmış olduğumuz malzememiz rende talaşı (yünü) ile çimentonun özel metotlar ile heraklit levha haline getirilerek oluşturmuş olduğumuz ses yalıtım malzememizdir. 

akustik ahşap heraklite paralel panel

ALTIGEN AKUSTİK HERAKLİTE AHŞAP

Altıgen Akustik Heraklite Ahşap Pan çimento ve kavak ağacı liflerinin karıştırılması ile dekoratif bir görünüm kazanmış ses yalıtım malzemesidir. Akustik ahşap pan yalıtım levhaları, ısı kalkanı görevi görür ve olası yangın esnasında yapıyı korur. 

akustik ahşap heraklite  paneli