Akustik Kauçuk Tabanlı Halı

kauçuk tabanlı halı

Kauçuk tabanlı halı duvardan duvara olacak şekilde rulo halinde kullanılabilen zemin akustik ses yalıtım malzemesidir. Zemine bir şey düştüğünde, çocuk koşmasında, üzerinde zıplamada oluşabilecek titreşimli sesleri en aza indirerek ses yalıtımı sağlar. Üzerine herhangi bir şey döküldüğünde leke tutmaması kolay temizlenebilir olması, su geçirmez olması gibi özellikleri halının avantajları arasındadır.

Kauçuk Tabanlı Akustik Halı

Akustik Rulo Halı Fiyatları

Akustik Kauçuk Tabanlı Halı Özellikleri

  • 8mm kalınlığında üretilir
  • Küf tutmaz.
  • Tabanı su geçirmez. Bakteri üretmez.
  • 2 metre boyunda 30 metre uzunluğunda olmak üzere bir topunda 60 m2 bulunur.
  • Kırmızı, kahve, bej, gri ve siyah renk seçenekleri mevcuttur.

Akustik Rulo Halı

Kauçuk Tabanlı Halı Fiyatları

Akustik Kauçuk Tabanlı Halı Fiyatları

Fiyatlandırma metraj ne kadar yüksek olursa o kadar uyguna gelmektedir. Kalınlık standart olmakla beraber boyutlarına göre özel fiyat alabilirsiniz. Bu yüzden kesin bilgi alabilmek için firmamızla görüşme sağlayabilirsiniz.

Kauçuk Tabanlı Halı Fiyatları

Duvardan Duvara Akustik Halı

Akustik Halı Kullanım Alanları

Sinema odası, tiyatro salonu, konferans salonu, açık ofis ses yalıtımı, ev oda ses izolasyonu, otel odası ve daha birçok alanda zeminde parke, fayans veya düz beton üzerine bile kolaylıkla uygulanabilir. Uygulama için solid sıvı sünger yapıştırıcısı tercih edebilirsiniz. Rulo fırça ile zemine yapıştırıcı sürülür ardından halı serilir. Kenar fazla gelen kısımlar maket bıçağı ile kolaylıkla kesilir.

Akustik Ses Yalıtım Halısı

Akustik Kauçuk Tabanlı Halı Fiyatları