Akustik Kapı

Akustik kapılar ses izolasyon malzemeleri ile yapımı tamamlanmış görsel olarak göze hoş gelen yapıda ve ses geçirmeyen kapı çeşitleridir. Tekli yada çiftli kanat, kapı kasası, pervazı, menteşesi ve fitili ile bir bütün halinde akustik değeri yakalamaktadır. Bütün kapılar fabrika ortamında üretilmekte olup montaj öncesi kalite kontrolden geçirilmektedir.

Akustik Kapı Detayı

Ahşaptan imal edilmiş olup içinde ses izolasyon malzemeleri kullanılarak ses geçirmez hale getirilen ürünlerdir. Masif 50 mm kanat kalınlığı serenli, içinde ses kesici özel 2 çeşit şilte kullanılmaktadır. Ses yalıtım kapısını özel açık profili ile takım halde kullanılması ses yalıtımı için gereklidir.
Kullanım Alanları: Konferans salonu kapıları, ses kayıt stüdyoları kapıları , simultane odası kapıları, çok amaçlı salon kapıları,radyo stüdyo kapıları, televizyon stüdyosu kapıları ve daha birçok alanda akustik kapı üretimimiz mevcut.
AKUSTİK KAPI - SES GEÇİRMEYEN KAPI - YALITIMLI KAPI - SES İZOLASYONLU KAPI - SES YALITIMLI KAPI - SES YUTUCU KAPI - AKUSTİK KAPI FİYATLARI
ses yalıtım malzemeleri fiyat listesi