Akustik Ahşap Baffle

Akustik Ahşap Baffle panelleri ses yalıtımı sağlamakla beraber ortama şık görünüm sağlayan akustik düzenleme panelleridir. Ortamdaki yankılanma, eko, ses karmaşasını çözmek için birebir şık ses yalıtım ürünleridir.

Akustik Panel baffle, özel cam yünü yapısı sayesinde, işletme içerisinde çalışan makinelerin çıkarmış olduğu yüksek gürültüyü emerek, işletmenin daha sağlıklı bir çalışma ortamına kavuşmasını sağlar. Ses kesici panellerin yüzeyine çarpan ses dalgasındaki enerji, panelin gözeneklerinde sürtünme sebebi ile ısı enerjisine dönüşerek yüzeyden geriye yansıyan ses enerjisini azaltmaktadır.

akustik ahşap baffle

akustik ahşap paneller

 Akustik Ahşap Baffle Teknik Özellikleri

Baffle akustik ahşap panel, yaşam alanlarındaki rahatsız edici sesleri absorbe etmek ve ses yalıtımı sağlamak için uygulanabilen panel çeşitleridir. Bu paneller kullanıldığı alanda çınlama, uğultu, cızırtı gibi rahatsız edici seslerin duyulmasını ve yayılmasını engeller. Lineer ahşap panel modelleri akustik ihtiyaçların yanı sıra dekoratif amaçlı da kullanılabilir. Ahşabın çekiciliğini ve ağırlığını mekanlarda hissetmek isteyenler için duvar ve tavanlara uygulanabilen dekoratif bir üründür.

ses yalıtım akustik tavan baffle paneller

akustik baffle panel ses yalıtım malzemeler

Akustik Ahşap Baffle Kullanım Alanları

Baffle akustik ahşap panel modelleri her türlü iç mekan projelerinde hem dekoratif hem de akustik amaçlı kullanılabilir. Toplantı odası, salon müzik salonu, lounge odası, çağrı merkezi ve TV stüdyoları, telekonferans salonu, spor salonu, kamu binaları, eğlence mekanları, restoranlar, otel, ofis gibi geniş bir alan yelpazesine sahiptir. Doğrusal ahşap paneller ve ayrıca evde kullanılabilir. Bu paneller, tasarımcılara özel tavan sistemleri ve duvar tasarımı tasarım uygulamaları sunar. Lineer panelleri iç mekanlarda olduğu gibi dış mekanlarda da kullanabilirsiniz.

akustik baffle paneller

akustik baffle panel